9.2.2011:  Chrudim - Skuteč  6:2

Branky:
4x Ondra Rohlík (as. 2x Tomáš Pavlata), 2x Tomáš Pavlata (as. 1x Ondra Rohlík)

Sestava:
Holub M. - Macháček, Pirner, Secký, Kopecký - Doležal, Rohlík, Pavlata, Pavlík, Holub D., Langr, Felcman, Javůrek, Šrámek

1.2.2011:  Hlinsko - Chrudim  3:8

Branky:
3x Ondra Rohlík (2x po samost.akci a 1x z trest.střílení), 2x Zdenda Pavlík (as. Pepíno Macháček a Ondra Rohlík), Niki Langr (po samost.akci), Tomáš Tichý (as. Sebik Kadlc) a Domča Secký (trest.střílení)

Na perfektní odvetu za poslední přátelské utkání se dá říct jen jediné: EXKLUSIVNÍ VÝKON KAŽDÉHO JEDNOHO HRÁČE ZVLÁŠŤ A ZÁROVEŇ - PŘEDEVŠÍM - CELÉHO TÝMU. Byla radost dívat se na kombinační hokej, chuť do hry, bojovnost, týmovou soudržnost, vzájemné doplňování a podporu. A hlavně radost z hokeje. Kluci, dík, že jste ukázali, že to všechno umíte a máte.

11.1.2011 :  Hlinsko - Chrudim  6:4

Branky: 3x Zdenek Formánek, David Holub

Pod vlivem magického data s pěti jedničkami nastoupili kluci k přátelskému utkání v Hlinsku. Přesto, že výsledek tomu nenapovídá, náš tým zahrál jedno z nejlepších utkání poslední doby. Hráči bojovali, bruslili, útočili a především kombinovali a hráli s velkou chutí. Gólově jsme nakonec doplatili na 3 trestná střílení (všechna proměná) po jasných faulech našich hráčů. Škoda, ale přesto si kluci zaslouží dík.

Přátelské zápasy

První přátelák 2.10.2010 v Chocni
Vyhráli jsme s přehledem 10:2 !!